Střední škola technická AGC a.s.Vedení studentské rady připravuje besedu s významnou osobností regionu. Z jaké oblasti ji má vybírat?
Sport (786)
Kultura (419)
Politika (388)
Náboženství (386)
Státní správa (322)
Management (341)
Medicína (332)
Školství (355)

Celkem hlasů: 3329

20.02.2014

E-mail do školy: Dobrý den,rádi bychom Vám představili projekt určený vašim studentům, kteří se chystají maturovat z matematiky. Jedná se o jednoduchý nástroj k přípravě na zkoušku. Studenti každý všední den dostanou mailem jednu cvičnou úlohu a za 24 hodin jim přijde podrobné komentované řešení ve formě videa na youtube. Tato příprava je pro studenty zcela zdarma. Budeme rádi, když o projektu …

Zobrazit celý článek


10.02.2014

Z e-mailu do školy: Dobrý den, dovoluji si Vás požádat o informování škol a pedagogů event. zviditelnění této informace na Vašem  webu. CZ.NIC je sponzorem Soutěže v programování a soutěže SOČ. Děkuji, přeji hezký den Ing. Jana Ševcovámetodik specialista pro podporu talentovanýchNárodní institut pro další vzdělávání Centrální pracovištěTalentcentrumSenovážné nám. 25110 00 Praha 1tel.: + 420 60…

Zobrazit celý článek


08.02.2014

Dne 7. února 2014 se v Domě kultury v Teplicích uskutečnil maturitní ples tříd IT4 - Informační technologie,  čili ajťácký ples. Příchod hostů - rodičů byl pojat opět fotbalově, bouřlivým skandováním ajťáků na schodech. Na sále proběhla oficiální část maturitního plesu. Představení maturitních třídy bylo pojato kovbojsky. Následovalo super vystoupení buble show pana Kodeše, šerpování, tanes s učit…

Zobrazit celý článek


SŠT AGC a.s.

UPOZORNĚNÍ:

Stánky Studentské rady nebudou z důvodu přechodu na nový hosting nadále aktualizovány! Novou podobu stránek najdete na URL: http://www0.skola-agc.cz

Původní obsah stránek (fotografie, články) byl do nové podoby zapracován.

 

 

Naše škola patří mezi nestátní střední školy. Majoritním vlastníkem školy je sklářská firma AGC Flat Glass Czech Teplice. AGC Glass Europe vyrábí a vyvíjí ploché sklo pro stavebnictví (vnější fasády a dekorativní sklo do interiérů), automobilový, solární průmysl a specializovaná průmyslová odvětví. Evropská pobočka skupiny AGC Glass, největšího výrobce plochého skla na světě, sídlí v belgickém Bruselu.

Škola je zařazena do sítě středních škol technických, působí ve formě akciové společnosti. Nosnou činností je výuka oborů vzdělání:

Obory zakončené maturitní zkouškou (4leté):

  • Informační technologie
  • Ekonomika a podnikání
  • Předškolní a mimoškolní pedagogika
  • Předškolní a mimoškolní pedagogika - zkrácené dálkové studium (2 roky)

Obory zakončené závěrečnou zkouškou s výučním listem (3leté):

  • Elektrikář
  • Elektrikář - zkrácené dálkové studium (1 rok)

Maturitní obory v nástavbovém dálkovém studiu (3leté):

  • Mechanik elektrotechnik
  • Podnikání
Dále pak celoživotní vzdělávání pro mateřskou firmu, organizace regionu a rekvalifikace pro potřeby Úřadu práce v Teplicích.

Škola je zapojena do celé řady mezinárodních a vnitrostátních projektů.


Počítadlo přístupů: counterVzkazníček

 

Předpověď počasí:

Meteoradar

 

Učitel národů J. A. Komenský:Comenius

Jan Amos Komenský, latinsky Comenius, (28. března 1592 jihovýchodní Morava – 15. listopadu 1670 Amsterdam) byl poslední biskup Jednoty bratrské, český teolog, filosof, pedagog a spisovatel.

Komenského mravoučné desatero: (viz níže)


Pedagogický sbor školyMravoučné desatero

Pedagogický sbor školy


Session

Sessions je ten nejdůlěžitější ukazatel návštěvnosti stránek. Jedna session udává jednoho unikátního uživatele za určité období (den, týden, měsíc, rok). Uživatelé jsou jednoznačně identifikování podle jejich prohlížeče použitím cookies. Pokud má uživatel cookies vypnuté, zjišťuje se session podle IP adres.

TOPlist

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu